Packscenters

Packs zorgt ervoor dat uw pakket de volgende werkdag wordt afgeleverd bij de ontvanger. Samen met onze PacksPartners zijn wij uw betrouwbare pakketdienst. De PacksCenters zitten verspreid door de gehele Benelux om een tijdige kwalitatieve levering te verzorgen voor u.

NEEM CONTACT MET ONS OP

PacksCenters

Zoek het dichtstbijzijnde PacksCenter bij jou in de buurt. En maak een (nieuwe) bezorgafspraak van jouw pakket. De adres- en contactgegevens van alle PacksCenters zijn ook hieronder te vinden.

Packs Almere Buiten

PacksCenter Almere Buiten

E-mail: Almere-buiten@packs.nl

Zandzuigersstraat 61
1333 MX Almere Buiten

Packs Alphen aan de Rijn

PacksCenter Alphen aan de Rijn

E-mail: alphenaanderijn@packs.nl

Hoorn 232
2404 HK Alphen aan de Rijn

Packs Amersfort

PacksCenter Amersfoort

E-mail: amersfoort@packs.nl

Agolweg 18A
3821 BH Amersfoort

Packs

PacksCenter Apeldoorn

E-mail: apeldoorn@packs.nl

Packs Badhoevedorp

PacksCenter Badhoevedorp

E-mail: badhoevedorp@packs.nl

Jan van Gentstraat 158
1171 GP Badhoevedorp

Packs Beek

PacksCenter Beek

E-mail: beek@packs.nl

Polychemstraat 4
6191 NL Beek

Packs Bemmel

PacksCenter Bemmel

E-mail: bemmel@packs.nl

Nijverheidstraat 39D
6681 LN Bemmel

Packs Best

PacksCenter Best

E-mail: best@packs.nl

Zandweg 10
5683 CK Best

Packs Bladel

PacksCenter Bladel

E-mail: bladel@packs.nl

Postelweg 13
5531 MV Bladel

Packs Bleiswijk

PacksCenter Bleiswijk

E-mail: bleiswijk@packs.nl

Van der Waalsstraat 40
2665 JK Bleiswijk

Packs Boven Leeuwen

PacksCenter Boven-Leeuwen

E-mail: boven-leeuwen@packs.nl

Expeditieweg 10-08
6657 KL Boven-Leeuwen

Packs Breda

PacksCenter Breda

E-mail: dukeeenb@gmail.com

Charles Petitweg 5A-5
4827 HJ Breda

Packscenter deventer

PacksCenter Deventer

E-mail: deventer@packs.nl

Danzigweg 2A
7418 EN Deventer

Packs Diemen

PacksCenter Diemen

E-mail: diemen@packs.nl

Volmerstraat 9
1112 AZ Diemen

Packs Doetinchem

PacksCenter Doetinchem

E-mail: doetinchem@packs.nl

Industrieweg 5B
7005 AN Doetinchem

Packs

PacksCenter Dokkum

E-mail: dokkum@packs.nl

Eiberstraat 3
9101 HM Dokkum

Packs Dongen

PacksCenter Dongen

E-mail: dongen@packs.nl

Eindsestraat 20
5101 AC Dongen

Packs Zoeterwoude

PacksCenter Zoeterwoude

E-mail:  zoeterwoude@packs.nl

Industrieweg 38A
2382 NW Zoeterwoude

Packs

PacksCenter Goes

E-mail: goes@packs.nl

DR. A.F. Philipsstraat 13A
4462 EW Goes

Packs

PacksCenter Zeeland

E-mail: zeeland@packs.nl

Amundsenweg 61
4462 GP Goes

Packs Gouda

PacksCenter Gouda

E-mail: gouda@packs.nl

Industriestraat 1D
2802 AC Gouda

Packs Groot Ammers

PacksCenter Groot-Ammers

E-mail:  groot-ammers@packs.nl

Ambachtsweg 16A
2964 LG Groot-Ammers

Packs Haarlem

PacksCenter Haarlem

E-mail: haarlem@packs.nl

Hulswitweg 24
2031 BG Haarlem

Packs Harderwijk

PacksCenter Harderwijk

E-mail: harderwijk@packs.nl

Industrieweg 28 C
3846 BE Harderwijk

Packs Heerde

PacksCenter Heerde

E-mail: heerde@packs.nl

Europaweg 20
8181 BH Heerde

Packs Heiloo

PacksCenter Heiloo

E-mail:  heiloo@packs.nl

De Droogmakerij 72f
1851 LX Heiloo

Packs

PacksCenter Helmond

E-mail: helmond@packs.nl

Hortsedijk 104a
5708 HE Helmond

Packs

PacksCenter Hengelo

E-mail: hengelo@packs.nl

David Ricardostraat 13-33
7559 SH Hengelo

Packs Hoogeveen

PacksCenter Hoogeveen

E-mail: hoogeveen@packs.nl

Morsestraat 8A
7903 BL Hoogeveen

Packs Hoorn

PacksCenter Hoorn

E-mail:  hoorn@packs.nl

Electronweg 16
1627 LB Hoorn

Packs Leerdam

PacksCenter Leerdam

E-mail: leerdam@packs.nl

Nijverheidsweg 2B
4143 HM Leerdam

Packs Leeuwarden

PacksCenter Leeuwarden

E-mail: leeuwarden@packs.nl

Zwettestraat 29D
8912 AV Leeuwarden

Packs

PacksCenter Lelystad

E-mail: lelystad@packs.nl

Kaapstanderweg 1
8243 RB Lelystad

Packs Maasland

PacksCenter Maasland

E-mail:  maasland@packs.nl

Oud Camp 16
3155 DL Maasland

Packs

PacksCenter Machelen

E-mail: machelen@packs.nl

Brucargo gebouw 720
B1831

Packscenter Meppel

PacksCenter Meppel

E-mail: meppel@packs.nl

Rabroekenweg 11
7942 JE Meppel

Packs

PacksCenter Nieuw-Vennep

E-mail: nieuw-vennep@packs.nl

Staringstraat 30B
2152 CX Nieuw-Vennep

Packs

PacksCenter Nijmegen

E-mail:  nijmegen@packs.nl

Hatertseweg 588
6535 ZX Nijmegen

Packs Oss

PacksCenter Oss

E-mail: oss@packs.nl

Galliershof 2
5349 BV Oss

Packs Oudewater

PacksCenter Oudewater

E-mail: oudewater@packs.nl

Iepenweg 11
3421 TW Oudewater

Packs Rijnsburg

PacksCenter Rijnsburg

E-mail: rijnsburg@packs.nl

De Roysloot 11A
2231 NZ Rijnsburg

Packs

PacksCenter Roosendaal

E-mail:  roosendaal@packs.nl

Westelijke Havendijk 17A
4703 BA Roosendaal

Packs Rotterdam

PacksCenter Rotterdam

E-mail: rotterdam@packs.nl

Sydneystraat 96-98
3047 BP Rotterdam

Packs Rotterdam Drechtsteden

PacksCenter Rotterdam-Drechtsteden

E-mail: rotterdam-drechtsteden@packs.nl

Albert Plesmanweg 35J
3088 GA Rotterdam

Packs sgravendeel

PacksCenter 's Gravendeel

E-mail: sgravendeel@packs.nl

Mijlweg 59A
3295 KG ’s Gravendeel

Packs Sevenum

PacksCenter Sevenum

E-mail:  sevenum@packs.nl

Berghemweg 33A
5975 RJ Sevenum

Packs

PacksCenter Geleen

E-mail: geleen@packs.nl

Rijksweg Zuid 104
6161 BR Geleen

Packs Spankeren

PacksCenter Spankeren

E-mail: spankeren@packs.nl

Kanaaldijk 76
6956 AX Spankeren

Packs Stellendam

PacksCenter Stellendam

E-mail: stellendam@packs.nl

Nijverheidsweg 21
3251 LP Stellendam

Packs Terneuzen

PacksCenter Terneuzen

E-mail:  terneuzen@packs.nl

Patentweg 8
4538 BR Terneuzen

Packs

PacksCenter Utrecht

E-mail: utrecht@packs.nl

Labradordreef 1
3565 AN Utrecht

Packs

PacksCenter 't Gooi

E-mail: tgooi@packs.nl

Arkansasdreef 10H
3565 AR Utrecht

Packs Veendam

PacksCenter Veendam

E-mail: veendam@packs.nl

Poolsterweg 9
9641 MP Veendam

Packs Veenendaal

PacksCenter Veenendaal

E-mail:  veenendaal@packs.nl

Koningschot 6
3905 PS Veenendaal

Packs

PacksCenter Vught

E-mail: vught@packs.nl

Kempenlandstraat 47C
5262 GK Vught

Packs Wateringen

PacksCenter Wateringen

E-mail: wateringen@packs.nl

‘s-Gravenzandseweg 60P
2291 PE Wateringen

Packs Den-Haag

PacksCenter Den-Haag

E-mail: den-haag@packs.nl

‘s-Gravenzandseweg 18E
2291 PE Wateringen

Packs

PacksCenter Weesp

E-mail:  weesp@packs.nl

Ijsselmeerlaan 6
1382 JP Weesp

Packs Wijchen

PacksCenter Wijchen

E-mail: wijchen@packs.nl

Celsiusstraat 4
6604 CW Wijchen

Packs

PacksCenter Woerden

E-mail: woerden@packs.nl

Ohmweg 3
3442 AA Woerden

u-was-niet-thuis

Niet thuis?

Houd het kaartje wat onze chauffeur in de brievenbus heeft achtergelaten bij de hand. Het zendingsnummer staat hier opgeschreven wat u moet invullen om een nieuwe leverafspraak te maken. Zoek het PacksCenter op dat uw pakket gaat leveren zodat u uw pakket alsnog in ontvangst kan nemen.

ZOEK UW PACKSCENTER

Heeft u een vraag?

Stel uw vraag via het formulier en we nemen zo snel mogelijk contact met u op.